Menu Zamknij

Prawnik nieruchomości Poznań

Prawo gospodarcze Poznań, prawnik nieruchomości, znany również jako adwokat lub radca prawny specjalizujący się w prawie nieruchomości, to profesjonalista, który świadczy usługi prawne związane z transakcjami i sprawami dotyczącymi nieruchomości.

Radca prawny Poznań

Przygotowanie i Sprawdzenie Umów

Prawnik nieruchomości może przygotowywać, analizować i negocjować umowy dotyczące nieruchomości, takie jak umowy kupna-sprzedaży, umowy najmu, umowy o dzierżawę, itp.

Badanie Tytułu Własności

Prawnik sprawdza, czy sprzedawana nieruchomość jest wolna od obciążeń, weryfikując jej tytuł własności, księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z jej historią prawowłasności.

Porady Prawne

Prawnik rozwodowy udziela porad prawnych dotyczących rozwodu, praw i obowiązków stron oraz możliwych konsekwencji rozwodu.

Przygotowanie Ugody Rozwodowej

W przypadku gdy strony osiągną porozumienie w sprawach rozwodowych, prawnik może pomóc w przygotowaniu i zatwierdzeniu ugody rozwodowej przez sąd.

Pomoc w Procesie Zakupu lub Sprzedaży

Prawnik może reprezentować klienta w procesie kupna lub sprzedaży nieruchomości, pomagając w negocjacjach, przygotowaniu dokumentów i finalizacji transakcji.